سفارش و مشاوره رایگان - ۰۹۹۱۰۳۰۶۱۸۶

قوانین و مقرارات


فروشگاه اینترنتی زنونه مردونه  متعلق به شرکت  زنونه مردونه می باشد و استفاده شما از آن به منزله قبول کلیه شرایط مندرج در این صفحه می باشد. در ادامه مطالب این صفحه، منظور از فروشگاه اینترنتی محصولات جنسی و زناشویی زنونه مردونه دامین ثبت شده زنونه مردونه به نشانی زیر می باشد:
 
https://zanoonemardoone.ir
 
شرایط و قوانین؛ مطالب و محتوی
1) محتویات این صفحه در هر زمانی قابل تغییر است و این حق برای فروشگاه محصولات جنسی و زناشویی زنونه مردونه محفوظ بوده که بدون اطلاع و هماهنگی قبلی، اقدامات لازم را جهت بروزرسانی یا تغییر در محتوی این صفحه انجام دهد. کاربران موظفند که به صورت دوره ای به این صفحه مراجعه کرده تا از تغییرات احتمالی در قوانین فروشگاه آگاه شوند و همچنین فروشگاه محصولات جنسی و زناشویی زنونه مردونه بعد از هر بار بروزسانی، خبری مبنی بر تغییرات در این صفحه منتشر خواهد کرد.
2) طرح ها، تصاویر، مطالب و محتویات انتشار یافته در فروشگاه محصولات جنسی و زناشویی زنونه مردونه تنها برای استفاده شخصی و غیر تجاری شما عرضه شده است و کلیه حقوق آن به صراحت برای ” محصولات جنسی و زناشویی زنونه مردونه ” محفوظ می باشد و هر گونه کپی برداری و سوء استفاده از تصاویر، کالاها و اطلاعات منتشر شده تحت پیگرد قانونی می باشد. هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا وب سایتی نمی تواند از عکس ها و اطلاعات موجود در وب سایت برای تولید محتوی، بازاریابی و فروش محصولات یا ایجاد ترافیک در وب سایت خود استفاده کند و در صورت استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی برای محصولات جنسی و زناشویی زنونه مردونه محفوظ می‏‌ باشد.
3) اطلاعات و محتوی موجود توسط کارشناسان فروشگاه محصولات جنسی و زناشویی زنونه مردونه تولید شده یا از منابع معتبر و مرتبط جمع آوری و در وب سایت قرار گرفته است و در مواردی ممکن است بصورت دقیق عنوان نشده یا دارای خطاهای نگارشی باشد. فروشگاه محصولات جنسی و زناشویی زنونه مردونه متعهد است که به طور مداوم اطلاعات و محتویات وب سایت را به روز نماید.
4) شما به محصولات جنسی و زناشویی زنونه مردونه اطمینان می دهید که از این وب سایت برای رسیدن به مقاصدی که بر خلاف شرایط استفاده از فروشگاه بوده استفاده نخواهید کرد و بنحوی از این فروشگاه استفاده خواهید کرد که باعث آسیب رساندن، از کار افتادن یا معیوب شدن وب سایت نخواهید شد و برای دسترسی به اطلاعات، محتویات یا ورودی هایی که عمداً و به طور متعارف در دسترس نبوده و یا در صفحات فروشگاه ارائه نشده تلاش نخواهید کرد.
5) شماره تلفن ها و ایمیل های ثبت شده در صفحه تماس با ما، تنها مسیرهای ارتباطی ما با خریداران می باشد و به هیچ روش دیگری جز تماس و ارسال ایمیل از طریق آدرس‏‌های رسمی و تایید شده با شما تماس گرفته نخواهد شد. 
 
 
شرایط و قوانین؛ تعهدات فروشنده
۱) فروشگاه محصولات جنسی و زناشویی زنونه مردونه موظف است اطلاعات دقیق و کامل کالا را در اختیار خریدار قرار دهد.
2) فروشگاه محصولات جنسی و زناشویی زنونه مردونه موظف است کالای سالم و بی نقص را مطابق با آنچه که معرفی شده را برای خریدار ارسال کند.
3) ایام کاری به معنی روز شنبه تا چهار شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات رسمی در ایران است. کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در فروشگاه محصولات جنسی و زناشویی زنونه مردونه به وسیله ارسال کد و پیش فاکتور سفارش در صف پردازش قرار ‏‌گرفته و یک نسخه از سفارش نیز از طریق ایمیل برای خریدار ارسال می گردد و در اولین زمان ممکن کارشناسان فروشگاه با خریدار تماس خواهند گرفت.
4) در صورتی که موجودی کالا یا رنگ مورد نظر در فروشگاه محصولات جنسی و زناشویی زنونه مردونه به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق لغو آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی محفوظ بوده یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند. همچنین در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید، مبلغ پرداخت شده طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.
5) فروشگاه محصولات جنسی و زناشویی زنونه مردونه همواره در تلاش است تا کلیه سفارشات بصورت سالم و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل می بایست توسط خریدار یا مامور تحویل از طریق شماره ۰۹۹۱۰۳۰۶۱۸۶ اعلام گردد تا تصمیم لازم جهت مرجوع و جایگزینی کالا اتخاذ گردد. کلیه کالاهای فروشگاه محصولات جنسی و زناشویی زنونه مردونه دارای گارانتی به شرح مندرج در صفحه ضمانت کالا می باشند.
 
شرایط و قوانین؛ تعهدات خریدار
1) خریدار موظف است قبل از خرید، اطلاعات موجود در صفحه راهنمای خرید را مطالعه نماید.
2) خریدار موظف است در هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کرده و مبلغ آن را پرداخت نماید. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. خریدار می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کند و در صورتی که مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا می بایست کارت شناسایی ارائه نماید.
3) درخواست انصراف یا تعویض کالای خریداری شده، فقط طبق شرایط زمانی مشخص شده ( 24 ساعت ) پس از خرید و پرداخت وجه میسر می باشد.
4) تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه فروشگاه محصولات جنسی و زناشویی زنونه مردونه هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
 
شرایط و قوانین؛ سیاست حفظ حریم شخصی کاربران
فروشگاه محصولات جنسی و زناشویی زنونه مردونه به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات وب سایت استفاده می کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می کند.
فروشگاه محصولات جنسی و زناشویی زنونه مردونه خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند. لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق مسیرهای ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

 


امروزه استفاده از داروهای گیاهی بخش قابل توجهی از بازار درمان را در همه جهان بخودش اختصاص داده است. و این روند به سرعت در حال پیشرفت است.

logo-samandehi
کلیه حقوق این سایت متعلق به محصولات جنسی و زناشویی | ارسال محرمانه | زنونه مردونه میباشد.
سفارش و مشاوره رایگان - ۰۹۹۱۰۳۰۶۱۸۶