سفارش و مشاوره رایگان - ۰۹۹۱۰۳۰۶۱۸۶

درباره ما


فروشگاه اینترنتی زنونه مردونه با پشتوانه تجربه موفق در زمینه معرفی انواع محصولات زناشویی به بازار ایران تاسیس شده است. محصولات ارائه شده در این فروشگاه حاصل تجربه، تحقیقات بازار و شناخت نیاز مشتریان به کالاهای جدید برای افزایش رضایت جنسی زوجین و ارتقاء سلامت جسمی می باشد. فروشگاه اینترنتی محصولات جنسی و زناشویی زنونه مردونه اولین و تنها فروشگاه رسمی محصولات منحصربفرد و بروز اروپا و امریکا جهت ایجاد تنوع در روابط زناشویی و کاهش دردهای اسکلتی – عضلانی می باشد. فروشگاه اینترنتی زنونه مردونه تمام تلاش خود را بکار می گیرند تا محصولاتی که به مشتریان عرضه می شود از بهترین کیفیت، کارایی، استحکام و زیبایی برخوردار باشد. امید است که بتوانیم با ارائه محصولات جدید، سطح رضایت جنسی زوجین را افزایش داده و سهمی هر چند کوچک در کاهش آمار طلاق در ایران داشته باشیم.


از آنجا که موسسین فروشگاه اینترنتی زنونه مردونه تجربه مفیدی در زمینه تولید انواع محصولات بهداشتی و پزشکی با کاربرد زناشویی داشته و از نیازهای مشتریان و کمبودهای بازار مطلع بودند تصمیم برآن شد که در مرحله اول فعالیت، محصولات جدیدی برای افزایش رضایت جنسی و بهبود سلامت روحی و عاطفی زوجین به بازار معرفی کنند تا به  کاهش میزان نارضایتی های جنسی و آمار طلاق در جامعه کمک کنند.


پس از تحقیق و بررسی راهکارها و روش های ارائه شده توسط متخصصین داخلی و خارجی، فروشگاه زنونه مردونه موفق شد برای اولین بار انواع مبل و بالش های مخصوص پوزیشن های روابط زناشویی را با نام ” مبل لاولی بد و بالش لاولی کمبو و بالش لاولی رمپ ” را به بازار ایران معرفی کند.

 

ماموریت فروشگاه ما بسیار روشن است و آن ” بهبود سطح کیفی زندگی افراد جامعه با ارائه محصولات جدید و نوظهور ” به بازار کشور است.


اهداف فروشگاه

ما معتقدیم که این اهداف بهترین روش برای توسعه تجارت ما در دراز مدت است.


1) کشف نیاز مشتریان، تامین خواسته های ایشان با ارائه محصولات جدید و نوظهور مطابق با استانداردهای جهانی.


2) ایجاد زنجیره ارزش در سازمان و اجرای دقیق و مرحله ای برنامه های مرتبط با آن جهت افزایش رضایتمندی مشتریان.


3) استفاده از دانش متخصصین داخلی و بکارگیری ظرفیت های تولید در کشور.


4) ایجاد بازار محصولات نوظهور در کشور و تشویق تولیدکنندگان به ارزش آفرینی با ارائه محصولات جدید به بازار.


5) ارتقای دانش، مهارت و توانایی کارکنان به عنوان با ارزشترین سرمایه شرکت جهت توسعه و دستیابی به اهداف دراز مدت.


6) افزایش تولید داخل و رقابت با محصولات خارجی و صادرات با هدف پیوستن به بازارهای خارجی در راستای رشد اقتصادی کشور.


 

ارزش ها

ارزش های ما تعیین کننده نگرش و نحوه انجام امور تجاری و تعامل با همکاران، شرکا، مشتریان و مصرف کنندگان است. چهار ارزش اصلی فروشگاه زنونه مردونه عبارتند از:


1) احترام به حقوق مشتری.


2) پیشرو بودن در ارائه محصولات جدید.


3) تعهد به کیفیت محصولات تولید شده.


4) یکپارچگی کارکنان و همکاران تجاری.


رعایت و پایبندی به این ارزشها، به مدیران و کارکنان فروشگاه زنونه مردونه کمک می کند تا در جهت حفظ منافع شرکت، شرکاء و مشتریان قدم بردارند.

 

زنونه مردونه، نامی آشنا در فروش و پخش محصولات زناشویی و تجهیزات طبی

 

کلیه حقوق این سایت متعلق به محصولات جنسی و زناشویی | ارسال محرمانه | زنونه مردونه میباشد.
سفارش و مشاوره رایگان - ۰۹۹۱۰۳۰۶۱۸۶