سفارش و مشاوره رایگان - ۰۹۹۱۰۳۰۶۱۸۶

تنگ کردن واژن ( پودر 7 گیاه تنگ کننده واژن )


تنگ کردن واژن ( پودر 7 گیاه تنگ کننده واژن )

هرچند صحبت کردن در مورد این گونه مسائل ( قویترین تنگ کننده واژن خانگی و قیمت آن ) برای خانم ها کمی دشوار است، اما اهمیت و رواج بالای این موضوع، پرداختن به آن را ضروری کرده است.
شاید روابط جنسی مهم ترین موضوع مطرح در بین همسران نباشد؛ اما رضایت جنسی نقش بسیار مهمی در زندگی زناشویی ایفا می کند. خانم هایی که از واژن گشاد  و شل رنج می برند، هنگام برقراری رابطه جنسی با همسر خود دچار استرس می شوند. خانم ها علاقه دارند خود و همسرشان را از لذت جنسی کافی بهره مند کنند؛ شاید این خانم ها از مطرح کردن برخی مشکلات احساس شرم کنند؛ اما نباید اهمیت این موضوع را نادیده بگیرند.

محصول مرتبط :

تنگ کننده واژن 7 گیاه

این دارو ترکیبی از چندگیاه بوده و ١٠٠% از طبیعیت گرفته شده و باعث تنگ کردن واژن بطور باورنکردنی و افزایش لذت جنسی در بانوان و رفع افتادگی رحم می شود. کلیک کنیدامروزه داروهای شیمیایی ، ژلها و کرمهای متنوعی به منظور تنگ کردن واژن و افزایش لذت جنسی بانوان در بازار وجود دارد که بی تردید استفاده از این ژلها بدون عوارض نمی باشد، ضمن اینکه نتیجه استفاده از این داروها موقت است و برای هر بار نزدیکی باید از این ژلها و کرمها استفاده شود. در صورتیکه پودر هفت گیاه به علت اینکه١٠٠% از دل طبیعت گرفته شده هیچ عوارضی را در پی نخواهد داشت. ضمن اینکه نتیجه استفاده از این پودر در مقابل داروهای شیمایی 1000 برابر بهتر خواهد بود و از همه مهمتر این که خواص این دارو تا حداقل 15 روز پس از استفاده همانند روز اول باقی می ماند و پس از مدتی ،نیازی به  استفاده از خود پودر تنگ کننده نمی باشد.

از مهمترین خواص این دارو که موجب محبوبیت آن شده است تنگ کردن واژن  بطور باورنکردنی و افزایش لذت جنسی در بانوان و رفع افتادگی رحم می باشد. پودر هفت گیاه تنگ کننده خواص زیادی داشته که از آن جمله از بین بردن عفونتها و باکتریها، از بین بردن خارش و بوی بد واژن، ایحاد تعادل در ترشحات زنانه، بالا بردن میل جنسی زنان و …..

مطمئنا پس از مصرف این پودر هفت گیاه تنگ کننده ، شریک جنسی شما از رابطه بسیار راضی خواهد بود و واژن تنگ شما می تواند تا چندین رابطه پایدار بماند .

تنگ کننده و جمع کننده واژن – ضد عفونی کننده (ضد عفونت پنیری واژن)- ضد ترشحات رحم-ضد بد بویی واژن-ضد قارچ و باکتری-ضد افتادگی رحم…
اثر این ترکیب به مراتب از گیاه ماریانا ( که در ایران موجود نیست ) قوی تر است.
پودر هایی که در بازار موجود است همگی به نام ماریانا بفروش میرسد.

طریقه مصرف تنگ کننده واژن ( پیشنهادی )
1- در یک قوری 3 قاشق چایخوری از پودر تنگ کننده واژن را به همراه یک لیوان کوچ آب جوش به مدت 20 دقیقه دم کنید ، حدود نصف استکان محلول غلیظ به دست می آید ، پس از آنکه سرد شد از صافی عبور داده ( با پارچه تنظیف و تمیز ) و با سرنگ بدون سوزن به داخل واژن تزریق کنید .
2- می توانید محلول را در کمی آب جوش به حالت خمیری رقیق در بیاورید و در پارچه ای متقال و تمیز در مهبل شیاف کنید و مدتی بماند .
نکته :
هنگام استعمال این محصول بهتر است در حالت دراز کشیده باشید و تزریق کنید.
اگر برای مشکل عفونت زنان استفاده می کنید مقدار کمتری استفاده کنید . زیرا بعد از استفاده ممکن است تکه های غلیظی از واژن خارج شود این همان عفونت پنیری است .
هربار استفاده  10-12 روز جوابگو است و در همان دقیقه های اول استفاده از این محصول اثر واژن تنگ بودن آنرا حس خواهید کرد .
هر بسته از این محصول که توسط ما عرضه می شود برای 12 بار استفاده به صورت موضعی کافی است .
تذکر :
تنگ کردن واژن به صورت دائمی از طریق استعمال موضعی غیر ممکن و نامعقول است . این محصول صد در صد طبیعی است و هیچ عارضه ای ندارد
اگر در جای خشک نگهداری شود تا یکسال تاریخ انقضا دارد .


طریقه مصرف تنگ کننده واژن 2

برای بار اول یک پیمانه از پودر تنگ کننده واژن (به اندازه یک لیوان) را با ٧ الی ٨ لیوان آب مخلوط کرده و به مدت 10 دقیقه می جوشانید. پس از سرد شدن جوشانده را از یک تنظیف (پارچه ای با بافت بسیار ریز) صاف کنید. بهتر است این کار را دو بار انجام داده تا محلول بدست آمده صاف و شفاف شود.
به اندازه یک استکان از محلول را جدا کرده و مابقی را درون یک لگن تمیز ریخته و به مدت ١٥ دقیقه درون لگن بنشینید. با استفاده از یک سرنگ تمیز ،درون واژن را با یک استکان محلول کنار گذاشته شده شستشو دهید تا محلول درون استکان تمام شود.
نکته قابل توجه اینجاست که شما در همان ثانیه های اول استفاده از این دارو متوجه اثر آن می شوید بطوریکه وقتی از سرنگ برای شستشوی واژن استفاده می کنید، کاملاً تنگی واژن خود را احساس خواهید کرد.
دقیقاً 10 روز پس از اولین استفاده می توانید از دارو استفاده کنید این بار بجای یک پیمانه از نصف پیمانه و 4 لیوان آب و برای مراحل بعدی مصرف این دارو هر 2هفته یکبار می باشد.
پس از 3 ماه مصرف حداقل تا یک سال نیازی به استفاده از این دارو نمی باشد چون خاصیت خود را حداقل تا یکسال حفظ می کند.


عصاره پودر 7 گیاه هرچه بیشتر  در واژن بماند بهتر است.
تاکنون حدود 5 هزار نفر افراد از این محصول در سراسر کشور خریداری کرده اند و بیشتر افراد نتیجه مورد نظر را گرفته و استفاده از این پودر را ادامه می دهند.
توجه داشته باشید که داروی درمانی در این زمینه وجود ندارد و تمامی این دارو ها به صورت مقطعی می باشد و شما باید مصرف این پود را ادامه دهید.
هر بار مصرف پودر تنگ کننده هفت گیاه حدود 10 تا 15 روز تاثیر دارد و تعداد دفعات رابطه جنسی شما در تعداد روز مقدار کمی دخیل است.
این محصول گیاهی از قدیم الایام مورد استفاده افراد قرار میگرفته و همچنان دارای محبوبیت فراوانی می باشد.
توجه داشته باشید که مصرف این پودر برای حدود 3 بار مصرف می باشد و هربار مصرف هم حدود 30 الی 40 روز اثر دارد. همچنین بهترین طریقه مصرف پودر تنگ کننده روش اول است که همراه پارچه و سرنگ است.
واژن تنگ و نکاتی که باید بدانید درباره پودر هفت گیاه
این ترکیب کاملا گیاهی بوده و برای ده بار استفاده مناسب است و مدت زمان جوابدهی معمولا سه ماه می باشد .
هیچ گونه عوارضی ندارد بلکه ضد عفونت داخلی و ضد ترشحات واژن و همچنین خوشبو کننده واژن است .
به طور کلی این مشکل هیچ درمان قطعی ندارد لذا بهترین راهکار استفاده از قوی ترین داروهای گیاهی قابض است که در این محصول وجود دارد . هیچ گونه عوارضی ندارد و هزاران نفر تا به حال این محصول را خریداری و استفاده کرده اند.
نکته : اثر هیچ داروی گیاهی و شیمیایی برای تنگ کردن واژن دایمی نیست و به صورت موضعی استفاده می شود .
پس از استفاده از این محصول می توانید واژن تنگ برای رابطه ای لذت بخش تر داشته باشید .
نظرات شما در مورد پودر هفت گیاه تنگ کننده واژن میتواند مارا در ارائه بهتر خدمات یاری نماید .


ارسال شده در : دوشنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۵


برچسب ها :

واژن تنگودر هفت گیاه تنگ کننده واژنپودر هفت گیاهداروهای گیاهی قابضتنگ کردن واژن دایمیطریقه مصرف تنگ کننده واژنطریقه مصرف پودر تنگ کنندهتنگ کردن واژنقویترین تنگ کننده واژنتنگ کردن واژن و افزایش لذت جنسی بانواناز بین بردن خارش و بوی بد واژن
 •   
 • به اشتراک گذاری :
 • facebook
 •  
 • twitter
 •  
 • کلوب
 •  
 • فیس نما
 •  
 • لینکیداین
 •  
 • googleplus
 •  
 • googleplus
 •  
 • telegram

در مورد ویروس کرونا بیشتر بدانیم روش استاندارد استفاده از اسپری تاخیری
مطالب پیشنهادی

آخرین مطالب سلامت
امروزه استفاده از داروهای گیاهی بخش قابل توجهی از بازار درمان را در همه جهان بخودش اختصاص داده است. و این روند به سرعت در حال پیشرفت است.

logo-samandehi
کلیه حقوق این سایت متعلق به محصولات جنسی و زناشویی | ارسال محرمانه | زنونه مردونه میباشد.
سفارش و مشاوره رایگان - ۰۹۹۱۰۳۰۶۱۸۶