سفارش و مشاوره رایگان - ۰۹۹۱۰۳۰۶۱۸۶

هفت زمان مناسب برای برقراری رابطه جنسی


هفت زمان مناسب برای برقراری رابطه جنسی

 

شمارابطه جنسی رادوست دارید
ولی اخیرادرلابلای لحاف وملحفه هاخبری از آن نیست وبیشتر به خوابیدن مشغولید
دراینجا هفت زمان مناسب برای برقراری رابطه جنسی ازشنبه شب تاآخرهفته معرفی میکنیم
 

 
شنبه رفع استرس با رابطه جنسی
شنبه‎ها، برای بسیاری از بزگسالان روز آغازین هفته کاری و پرتنشترین روز هفته است. جنیفر فیرید PhD، یک مشاور خصوصی خانواده و مسائل جنسی از سانتا باربارای کالیفرنیا عقیده دارد که "اغلب مردم در روز شنبه بیش از هر زمان دیگری احساس ناامیدی و پریشانی می‎کنند".
 
شانس به شما روی آورده است ، چراکه کاهش استرس یکی از فواید بسیار رابطه جنسی است. بر طبق مطالعات این امر به هورمون اکسی توکسین (هورمون عشق) که بدن شما آن را قبل و در هنگام رسیدن به اوج لذت جنسی ترشح می‎کند مربوط می‎شود. ترشح هورمون اوکسی توکسین موجب می‎شود تا فرد احساس گرما و راحتی کند. دکتر لیبرمن می‎گوید، "اگر شما و شریک جنسیتان از قبل برای رابطه جنسی در روز شنبه برنامه‎ریزی کنید، وقتی در طول روز مشکلات بر شما غلبه می‎کند می‎توانید با فکر کردن به آن از استرس خود بکاهید".

یکشنبه: رابطه جنسی تند و سریع
فیرید اشاره می‎کند که در زبان عشاق، یکشنبه بعد از سیاره مریخ نامگذاری شده است (مثل Martes در اسپانیولی و Mardi در فرانسوی)، و مریخ به انرژی، فعالیت و نیاز مربوط می‎شود. او می‎گوید، "اگر روز مریخ خود را با هم نگذرانید، ممکن است که از دست هم عصبانی شده و به یکدیگر پرخاش کنید".
فیرید می‎گوید، "تا شب منتظر نمانید (چون احتمال دارد خسته باشید). در عوض وقتی که هر دو از سر کار برگشتید، با هم یک رابطه جنسی تند و سریع داشته باشید، شام می‎تواند صبر کند".
 
دوشنبه: رابطه جنسی وسط هفته
فیرید می‎گوید، "حال به وسط هفته رسیده‎اید و برای گذشتن از سربالایی و رسیدن به آخر هفته به تشویق و اعتماد به نفس نیاز دارید". از آنجا که رابطه جنسی یک تقویت کننده شگفت انگیز روحیه است، می‎تواند به شما در این امر کمک کند.
صبح دوشنبه می‎توانید نیم ساعت زودتر از خواب بیدار شده و قبل از استحمام با همسرتان رابطه جنسی داشته باشید. هورمون سروتونین که در هنگام برقراری رابطه جنسی ترشح می‎شود می‎تواند در تمام طول روز از استرس جلوگیری کند. لیبرمن اضافه می‎کند که شما در اواسط هفته به مقداری عشق و محبت نیاز دارید تا به شما یادآوری کند که هرچقدر هم که زندگی پر از دغدغه و نگرانی باشد، شما خوش شانس هستید چون کسی را در زندگی خود دارید که پشت شما را خالی نمی کند و فکر می‎کند شما بهترین هستید".

سه_شنبه: تشکر با رابطه جنسی

یکی از رموز موفقیت برای داشتن یک رابطه عاطفی قوی، سلامت جنسی است.

به همین خاطر سه‎شنبه بهترین زمان برای داشتن بعد از ظهری آرام و رمانتیک با عشق زندگیتان است. – تا به خودتان یادآوری کنید که قدر یکدیگر را می‎دانید و هنوز می‎توانید احساسات جنسی یکدیگر را بیدار کنید (برانگیزید). فیرید می‎گوید، "رابطه جنسی در بعد از ظهر روز سه‎شنبه برای ایجاد وابستگی بین شما و شریک زندگیتان است و برای این که به او بگویی "هراتفاقی بیفتد ما با هم و در کنار هم هستیم".

چهارشنبه: رابطه جنسی برای جشن گرفتن

امروز چهارشنبه است – و زمان جشن و پایکوبی فرا رسیده است (نه فقط بخاطر تمام شدن هفته کاری، برای اینکه چهارشنبه ، شب زمان مناسبی برای زنده کردن عشق و محبت است).

فیرید می‎گوید، "چهارشنبه شب‎ها می‎توانید با حوصله و بدون عجله به پیش نوازی و عشق بازی بپردازید". و از آنجایی که رابطه جنسی صمیمیت بین شرکای جنسی را افزایش می‎دهد، چهارشنبه‎ می‎تواند یکی از بهترین روزهای هفته برای سلامت جنسی شماباشد.
 
پنجشنبه: نرفتن به باشگاه برای رابطه جنسی(عشق بازی)
به عقیده فیرید، "از بین هفت روز هفته پنج‎شنبه می‎تواند بهترین روز برای اولویت دادن به رابطه جنسی باشد"."در این روز وقت شما آزاد است و این کار برای سلامت جنسی شما بسیار مهم است". آیا پنج شنبه‎ها همه وقتتان پر است؟ خوب بجای رفتن به باشگاه با همسرتان ورزش کنید (رابطه جنسی داشته باشید). ممکن است این کار جای یک جلسه ورزش در باشگاه را پر نکند ولی آمار نشان می‎دهد که در هر جلسه عشق بازی بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ کالری (بسته به شدت آن) مصرف می‎شود.– پس ورزش هم کرده‎اید.

جمعه: شروع تعطیلی با رابطه جنسی
فیرید معتقد است که "یک روش عالی برای سوخت گیری برای کل هفته برقراری رابطه جنسی در روز جمعه است". چرا؟ چون رابطه جنسی باعث ترشح هورمون‎های مثبت در بدن انسان می‎شود و برخی تحقیقات نشان داده‎اند که عشق بازی سیستم دفاعی بدن شما را قوی‎تر کرده و شما را برای هفته جدیدآماده می‎کند. یکی دیگر از فواید انجام این کار در جمعه شب این است که به شما اجازه می‎دهد تا راحت تر بخوابید (بخاطر هورمون‎هایی که باعث کاهش استرس در بدن می‎شوند) و روز شنبه ، صبح گاهان با احساس یک فاتح قلعه عشق ،  شاداب تر از خواب بیدار شوید.

ارسال شده در : دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۲۴


برچسب ها :

برقراری رابطه جنسیزمان مناسب رابطه جنسیهفت زمان مناسب برای برقراری رابطه جنسیشنبه رفع استرس با رابطه جنسیرابطه جنسی تند و سریعرابطه جنسی وسط هفتهتشکر با رابطه جنسیسلامت جنسیرابطه جنسی در بعد از ظهررابطه جنسی برای جشن گرفتنعشق بازیشروع تعطیلی با رابطه جنسی
 •   
 • به اشتراک گذاری :
 • facebook
 •  
 • twitter
 •  
 • کلوب
 •  
 • فیس نما
 •  
 • لینکیداین
 •  
 • googleplus
 •  
 • googleplus
 •  
 • telegram

آموزش استفاده، خرید و نگهداری از کاندوم زنانه چه بیماری هایی در ناتوانی جنسی موثر هستند؟ (قسمت اول)
مطالب پیشنهادی

آخرین مطالب سلامت
امروزه استفاده از داروهای گیاهی بخش قابل توجهی از بازار درمان را در همه جهان بخودش اختصاص داده است. و این روند به سرعت در حال پیشرفت است.

logo-samandehi
کلیه حقوق این سایت متعلق به محصولات جنسی و زناشویی | ارسال محرمانه | زنونه مردونه میباشد.
سفارش و مشاوره رایگان - ۰۹۹۱۰۳۰۶۱۸۶