سفارش و مشاوره رایگان - ۰۹۹۱۰۳۰۶۱۸۶

×

رمان عاشقانه و معمایی قتل کیارش


!# quote==تخمین مدت زمان مطالعه رمان == ۱ روز و ۴ ساعت و ۵۰ دقیقه!#
نام رمان : قتل کیارش

نویسنده : مژگان زارع

صفحات : 1143

خلاصه رمان :
در یک میهمانی خانوادگی کیارش دولتشاه به قتل می رسد. تمام مدارک نشان می دهند قاتل، دختر نگهبان خانه است اما واقعیت چیز دیگریست…پایان خوش


قسمتی از متن رمان :
آرزوها و خواسته های من خیلی هم بزرگ نیستند. راستش شاید هم بزرگ باشند، یعنی ملیحه می گوید همین هایی که تو می خواهی، خیلی ها حتی توی خواب هم جرات ندارند بهش فکر کنند و من فکر می کنم راست می گوید. ترنم می گوید آدم خودش است که خواسته ها و آرزوهایش را بزرگ و کوچک می کند. او هم راست می گوید. مثلاً این که من آرزو دارم یک خانه نقلی خوشگل برای خودمان داشته باشیم و بابا هم یک پراید داشته باشد با اوضاعی که من تا حالا باهاش زندگی کرده ام خیلی بزرگ نیست. ولی اگر وضع زندگی ام را بی خیال بشوم، یعنی جایی که توش زندگی می کنم و آدم هایی که کنارشان زندگی می کنم را بی خیال بشوم و فقط خودم و بابا محمدعلی و مامان اعظم را ببینم آن وقت خیلی زیادی بزرگ به نظر می رسند. آن قدر که حتی توی خواب هم جرات نکنم بهش فکر کنم. تازه از این ها بزرگ تر هم هستند. یکیش همین که فکر کنم یکی مثل کیارش از من زیادی خوشش بیاید یا نه اصلاً عاشقم بشود.


ادامه رمان :

سلام عليکم- من هميشه عاشق ژانر معمايي و جنايي بودم ولي خب نوشتن توي اين ژانر يه استعداد خاص مي خواد که من مطمئن نيستم داشته باشم البته رمان فصل دل سپردن تا حدودي معمايي هست ولي اين ريسک رو کردم و اين سوژه رو که مدتي بود ذهنم رو درگير کرده بود مي نويسم تا ببينم پا کردن توي کفش معمايي نويس ها براي من موفقيت آميز خواهد بود يا نه ! قضاوت با شما

-تمام فضاهايي که توي اين رمان استفاده شده، از زندان گرفته تا دادگاه من خودم به شخصه ديدم. البته گوش شيطون کر هيچ وقت زنداني نبودم ولي خب رفتم و به واسطه بند «پ» از نزديک ديدم، حتي با يک قاتل هم از نزديک حرف زدم اما ادعا نمي کنم همه چيز مو به مو درست باشه شايد بعضي جاها من خودم هم به خاطر ضعف حافظه چيزي رو اشتباه کرده باشم. چون اونجا اجازه فيلم برداري، عکس برداري و چيزهايي از اين قبيل نبوده.

خلاصه رمان:

کیارش دولتشاه، در یک میهمانی خانوادگی به قتل می رسد. تمام مدارک نشان می دهند قاتل، دختر نگهبان خانه است اما واقعیت چیز دیگریست.

توضیح:

این رمان قصد تطهیر هیچ قشر و گروهی رو نداره. این رمان قصد توهین به هیچ طبقه ای رو نداره. این رمان صرفاً یک رمان است با شخصیت هایی که نمونه های واقعیش چنین طرز تفکراتی دارند و من فقط روایتگر دیدگاه های آدم های مختلف جامعه هزار رنگمون هستم. در نهایت این رمان فقط یک رمان است که بستر برخورد تفکرات مختلف درونش رو من فراهم کردم همین! هرگونه شباهت در اسامی و شخصیت ها و مکان ها قطعاً و حتماً تصادفی است.

ژانر: معمايي- عاشقانه

درباره نويسنده:

مژگان زارع هستم، هنوز سي و چهارساله

دوتا رمان چاپ شده دارم به اسم مه رو و فصل دل سپردن که نشر شادان منتشر کرده

سه تا رمان هم نوشتم.

___

آرزوها و خواسته هاي من خيلي هم بزرگ نيستند. راستش شايد هم بزرگ باشند، يعني مليحه مي گويد همين هايي که تو مي خواهي، خيلي ها حتي توي خواب هم جرات ندارند بهش فکر کنند و من فکر مي کنم راست مي گويد. ترنم مي گويد آدم خودش است که خواسته ها و آرزوهايش را بزرگ و کوچک مي کند. او هم راست مي گويد. مثلاً اين که من آرزو دارم يک خانه نقلي خوشگل براي خودمان داشته باشيم و بابا هم يک پرايد داشته باشد با اوضاعي که من تا حالا باهاش زندگي کرده ام خيلي بزرگ نيست. ولي اگر وضع زندگي ام را بي خيال بشوم، يعني جايي که توش زندگي مي کنم و آدم هايي که کنارشان زندگي مي کنم را بي خيال بشوم و فقط خودم و بابا محمدعلي و مامان اعظم را ببينم آن وقت خيلي زيادي بزرگ به نظر مي رسند. آن قدر که حتي توي خواب هم جرات نکنم بهش فکر کنم. تازه از اين ها بزرگ تر هم هستند. يکيش همين که فکر کنم يکي مثل کيارش از من زيادي خوشش بيايد يا نه اصلاً عاشقم بشود.

سرم را تکان دادم تا اين فکرهاي مسخره که هميشه همراهم هستند و هيچ راهي هم براي خلاص شدن ازشان ندارم را پاک کنم. نگاهي به آسمان آبي و صاف انداختم و با جزوه تند تند خودم را باد زدم. حالا اين آرزوها مهم نبودند، مهم ميهماني آخر هفته است که نمي دانم بروم يا نروم. ناهيدجون لطف کرده البته به نظر خودش و من را هم قابل دانسته بنشينم توي ميهماني و من کلي هيجان دارم چون دو سالي مي شود که اجازه ندارم توي ميهماني هايشان باشم. نگاهي به ساعتم انداختم و سعي کردم توي سراشيبي کوچه تند راه بروم. نه آن قدر تند که نتوانم توي سرازيري تعادلم را نگه ...

ادامه رمان در نرم افزار موبایل زیر قرار دارد 👇👇👇


دانلود از کافه بازار
مطالب پیشنهادی
پربازدید ترین محصولات
پربازدیدترین مقالات
کلیه حقوق این سایت متعلق به محصولات جنسی و زناشویی | ارسال محرمانه | زنونه مردونه میباشد.