مینیمالهای زناشویی


قوانین رابطه

قانون ترازو

تعارف نکنیم. رابطه، داد و ستد است. ما وارد رابطه می شویم که به نیازهایمان پاسخ دهیم. نیاز جنسی، نیاز به دوست داشتن و دوست داشته شدن، به امنیت، به حرمت نفس و... لابد ما هم به نیازهای طرف دیگر پاسخ می دهیم.

آنچه رابطه را از بده بستان های دیگر متمایز می کند این است: محاسبه کار عقل است، اما ما با دل مان وارد رابطه می شویم. از کسی خوش مان می آید و نمی دانیم چرا، و داد و ستد را شروع می کنیم... اما دیری نمی پاید که «اگر» چشم باز کنیم، ممکن است ببینیم آنچه می دهیم با آنچه می گیریم، همپا نیست. داریم زیان می دهیم.

اینجاست که همان نزاع تاریخی عقل و دل آغاز می شود. عقل می گوید برو و دل می گوید بمان.

اگر هشیار باشیم، شاید به خودمان بگوییم: «من دیوانه ام، عاشقم، بی دریغ می دهم و به آنچه می گیرم نمی اندیشم» اما انبان بخشندگی مان روزی خالی خواهد شد. هیچکس، ایثارگر ابدی نیست.

اگر هم ناهشیارانه ادامه دهیم، روزی می رسد که طوفان خشم ها و حقارت باختن های پی در پی، خانه رابطه را ویران می کند.

رابطه ای ماندگار است که داد و‌ستدی عادلانه در بر داشته باشد. بازی برد-برد ادامه دارد. بازی های برد-باخت تمام می شوند. و بازنده، بالاخره، یک جایی، یک وقتی، تلافی خواهد کرد.

مشاهده نکات بیشتر
مطالب پیشنهادی
پربازدید ترین محصولات
پربازدیدترین مقالات

برچسب های دانستنی های جنسی و زناشویی و طب سنتی و اسلامی و پزشکی :

رابطهزناشویی♡سکتهبرسنکتهداستان سریالیسهمترفندمحرمانهپرسشباروریآقایان بخوانندارگاسمزناشوییزناشوییعیدی‌سیاست های همسرداریفلفلفرگل مشتاقیکلیپ زناشویىرابطه جنسیسیاست های زنانهمعمولی،آمیزشواژنکلیپ زناشوییزناشوییهمسرانهسیاست های زنانهنکات آموزندهتاولعلمیروشن کردن نواحی تـیره بدن واژنتقویت حافظههمبرگر طبیعی سنتیبخور زنجبیلزیباییمراغهروغن پالمترکیبات نامنظمدیابتدانستنیصورتدرمان ورم معدهانجیرکاهش وزنچوبکنسخه درمانیزعفراندانستنیدختر زاییگلخَردَل،زغال اختهسکتهسرماخوردگیروغن کنجدمعجون چربیسوز شکمکیک هفت جوانهورزش درمانی تئوفیلین و آمینوفیلینبرایژل شستشویلینک عضویتسوال مشترک کاربرانمدروکسی پروژسترونلینک عضویتعوامل مسدود کننده مسیر بینایی ارضاحاملگی خارج رحم عوامل بدتر شدن درد درمان سیفلیس Pgpارتوپدیتئوفیلین و آمینوفیلین⬅️برایپلی‌سیتمی‌۲۰عادت غذایی که باعث سلامتیمیل جنسیلینک عضویتابرازلینک عضویتلینک عضویتالتهابمدفوعماده مغذیایمنیمصرف ژلوفن در بارداری عفونت اولیه حبسبررسی های پرتوشناختی
کلیه حقوق این سایت متعلق به فروشگاه زنونه مردونه میباشد.

Sitemap نقشه سایت